Helsingin Kahvipaahtimo Café
Helsingin Kahvipaahtimo is a coffee roastery that was founded in 2011 in Vallila, Helsinki. They are known for their passion for coffee, resulting in a high-quality coffee selection. All of their products are well balanced and you can fall in love with them again and again, every day. They offer both espresso and filter coffee and all products are sold as whole coffee beans.
Catégories
Filtrer les produits
14
14 produits
Offre spéciale
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g grains de café
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
En stock
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Colombie 200 g grains de café
19,90 €
99,50 € / kg
Non confirmé
Offre spéciale
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g grains de café
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
En stock
Offre spéciale
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g grains de café
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
En stock
Offre spéciale
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g café en grains
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
En stock