Bundelaanbiedingen

Bundelaanbieding Pumpkin Spice lekkernijenpakket

Pumpkin Spice lekkernijenpakket

42,90 € 50,50 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Pumpkin Spice-pakket

Pumpkin Spice-pakket

29,90 € 34,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

86,90 € 100,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

119,90 € 140,60 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

364,90 € 419,60 €
Op voorraad
Bundelaanbieding AeroPress Original Coffee Maker + AeroPress Coffee Grinder
Bundelaanbieding Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

15,90 € 17,80 € 31,80 € / l
Op voorraad
Bundelaanbieding Monin Gingerbread + Monin Cinnamon siropen 700 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon siropen 700 ml

27,90 € 31,80 € 39,86 € / l
Op voorraad
Bundelaanbieding Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

32,90 € 37,70 € 23,50 € / l
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Green Tea assortiment

Crema Green Tea assortiment

19,90 € 23,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Tea Rooibos collectie

Crema Tea Rooibos collectie

17,90 € 21,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Black Tea Best Seller-collectie

Crema Black Tea Best Seller-collectie

19,90 € 23,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Tea Herbal Morning To Night theecollectie

Crema Tea Herbal Morning To Night theecollectie

18,90 € 21,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Hario Filter-In Tea Bottle 750 ml + Crema Green Tea Berry Bomb 85 g
Bundelaanbieding Hario Filter-In Tea Bottle 750 ml + Crema Herbal Lemonade 75 g
Bundelaanbieding Crema Tea Morning To Night theecollectie

Crema Tea Morning To Night theecollectie

18,90 € 21,70 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Barú Latte Lovers chai-bundel 3 x 250 g

Barú Latte Lovers chai-bundel 3 x 250 g

23,90 € 26,70 € 31,87 € / kg
Op voorraad
Bundelaanbieding Barú Choc Lovers warme chocolademelk poeder 3 x 250 g

Barú Choc Lovers warme chocolademelk poeder 3 x 250 g

23,90 € 26,70 € 31,87 € / kg
Op voorraad
Bundelaanbieding Barú Marshmallow marshmallows bundel 4 x 120 g

Barú Marshmallow marshmallows bundel 4 x 120 g

29,90 € 35,70 € 62,29 € / kg
Op voorraad
Bundelaanbieding Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread sirooppakket 3 x 700 ml

Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread sirooppakket 3 x 700 ml

39,90 € 46,70 € 19,00 € / l
Op voorraad
Bundelaanbieding Monin Cloudy Lemonade Base 700 ml + Monin Le Fruit Yuzu fruitpuree 1 l
Bundelaanbieding AeroPress Coffee Maker + Permanet Metal Filter + Crema House Blend 250 g
Bundelaanbieding AeroPress Coffee Maker + Permanent Metal Filter

AeroPress Coffee Maker + Permanent Metal Filter

39,90 € 46,80 €
Op voorraad
Bundelaanbieding AeroPress Go koffiemaker + permanent metalen filter + Crema Brazil 250 g
Bundelaanbieding AeroPress Go koffiemaker + permanent metalen filter

AeroPress Go koffiemaker + permanent metalen filter

49,90 € 55,80 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Bialetti Venus 10 Cup Moka Pot + Lucaffé Classic 250 g Ground Coffee
Bundelaanbieding Bialetti Venus 4 Cup Moka Pot + Lucaffé Classic 250 g Ground Coffee
Bundelaanbieding Bialetti Venus 6 Cup Moka Pot + Lucaffé Classic 250 g Ground Coffee