Topverkopers: Snoep

Hier ziet u een rangschikking van producten in Snoep. De rangschikking is gebaseerd op de verkoop tijdens de afgelopen maanden, rekening houdend met de beschikbaarheid.

Bekijk alle producten

22

Namitupa Salty Loves Framboos Salmiak 100 g

23

Fazer Salmiakki Original 40 g
1,90 € 47,50 € / kg

24

Halva Oude Auto’s 3D snoepmix, doos 240 g

25

Halva Oud-Hollandse drop 330 g
3,90 € 11,82 € / kg

27

MakuLaku Outlet Combo dropmix 800 g
5,90 € 7,38 € / kg

29

Fazer Salmiakki Mix salmiaksnoep 200 g zak
4,90 € 24,50 € / kg

31

Cloetta Leijona teerdrop pastilles 32 g
1,90 € 59,38 € / kg

32

Kindly's Baking mini marshmallows 150 g
4,50 € 30,00 € / kg

34

Runeberg gevulde dropmix 400 g
5,90 € 14,75 € / kg

35

MakuLaku dropmix 600 g
4,50 € 7,50 € / kg

36

Super Fudgio vegan koffie-fudge 150 g
4,90 € 32,67 € / kg

37

Halva Zoete Dropstukjes, doos 2,2 kg
22,90 € 10,41 € / kg

38

Halva Sal Zoute Dropstukjes, Doos 2 kg
22,90 € 11,45 € / kg