Wilfa Svart Pour WSPOK-1000B elektrische waterkoker, 0,8 l, zwart
Prijs
Voorraadstatus:
Op voorraad
Levering geschat tussen vrijdag 15.5. en dinsdag 19.5.
  • Snoerloze waterkoker
  • Afneembaar deksel
  • Droogkookbeveiliging
  • Automatische uitschakeling wanneer het water kookt
  • Snoeropberging in de basis
  • Signaallampje
#10
Verkoopranglijst In Elektrische pour over waterkokers
Let op: Dit product heeft een Europese stekker en werkt op 230V wisselstroom.
  • Merk Wilfa
  • Productnummer 4742
  • EAN 7044876099440
  • Kleur: Matzwart
  • Model: 609944
  • Materiaal: Roestvrij staal
  • Hoogte: 158 mm
  • Diepte: 220 mm
  • Breedte: 204 mm
  • Vermogen: 1000W
  • 230 - 240 V ~50 Hz