Espressokoffiebonen

Filter producten
Speciale aanbiedingen 163 Topverkopers
Aanbieding Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 1 kg koffiebonen

Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 1 kg koffiebonen

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g koffiebonen

Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg koffiebonen

20,70 € 25,90 € 20,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Classico 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Classico 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lykke Espresso OK CIAO 500 g koffiebonen

Lykke Espresso OK CIAO 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg koffiebonen

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Speciale 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Speciale 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema La Crema 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta Barista Espresso 1 kg koffiebonen

Melitta Barista Espresso 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta Barista Crema 1 kg koffiebonen

Melitta Barista Crema 1 kg koffiebonen

14,90 € 24,90 € 14,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Jacobs Barista Crema 1 kg koffiebonen

Jacobs Barista Crema 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Jacobs Crema Gold 1 kg koffiebonen

Jacobs Crema Gold 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Schumli koffiebonen 1 kg

Mövenpick Schumli koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Gusto Italiano koffiebonen 1 kg

Mövenpick Gusto Italiano koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g koffiebonen

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 43,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Deciso 500 g koffiebonen

MokaSirs Deciso 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Deciso 1 kg koffiebonen

MokaSirs Deciso 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Nobile 1 kg koffiebonen

MokaSirs Nobile 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Intenso 500 g koffiebonen

MokaSirs Intenso 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Decaffeinato 500 g cafeïnevrije koffiebonen

Lucaffé Decaffeinato 500 g cafeïnevrije koffiebonen

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g koffiebonen

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pellini Espresso Bar No 82 Vivace 1 kg koffiebonen

Pellini Espresso Bar No 82 Vivace 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 €
Op voorraad
Aanbieding Pellini Espresso Bar No 9 Cremoso 1 kg koffiebonen

Pellini Espresso Bar No 9 Cremoso 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 €
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Espresso koffiebonen 1 kg

Mövenpick Espresso koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Caffè Crema koffiebonen 1 kg

Mövenpick Caffè Crema koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Pulcinella 700 g koffiebonen

Lucaffé Pulcinella 700 g koffiebonen

19,90 € 24,90 € 28,43 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs D cafeïnevrije 500 g koffiebonen

MokaSirs D cafeïnevrije 500 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 100% Arabica 500 g

Crema Espresso 100% Arabica 500 g

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Gorgona 250 g

Arcaffé Gorgona 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Gorgona 1 kg koffiebonen

Arcaffé Gorgona 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Mokacrema 250 g

Arcaffé Mokacrema 250 g

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Roma 250 g

Arcaffé Roma 250 g

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Pregiato 500 g koffiebonen

MokaSirs Pregiato 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Oro 500 g koffiebonen

MokaSirs Oro 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso 250 g koffiebonen in blik

Miscela d'Oro Espresso 250 g koffiebonen in blik

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg koffiebonen

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pera CremaBar 1 kg koffiebonen

Pera CremaBar 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad

Espressokoffiebonen

Hier vind je koffiebonen die het beste tot hun recht komen als espresso. De koffies zijn ontwikkeld voor espressobereiding, waarbij de koffie onder druk wordt gezet met een espressomachine, een volautomatische koffiemachine of in een mokkapot.

In de categorie Espressokoffiebonen vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).