Koffie

Filter producten
Speciale aanbiedingen 623 Topverkopers
Nieuw Beanies adventskalender met gearomatiseerde oploskoffie 2026

Beanies adventskalender met gearomatiseerde oploskoffie 2026

49,90 € 265,43 € / kg
Op voorraad
Nieuw Coffeeway Pumpkin Spice gearomatiseerde gemalen koffie 200 g
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

364,90 € 419,60 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

119,90 € 140,60 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

86,90 € 100,70 €
Op voorraad
Nieuw Passalacqua Manhoa espressokoffiepads 150 stuks

Passalacqua Manhoa espressokoffiepads 150 stuks

59,90 € 0,40 € / stuk
Niet bevestigd
Nieuw Passalacqua Elmir espressokoffiepads 150 st.

Passalacqua Elmir espressokoffiepads 150 st.

54,90 € 0,37 € / stuk
Niet bevestigd
Nieuw Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g koffiebonen

14,90 € 59,60 € / kg
Niet bevestigd
Aanbieding Mix van 50 ESE-espressopads

Mix van 50 ESE-espressopads

17,50 € 21,90 € 0,35 € / stuk
Aanbieding Mix van 100 ESE espressopads

Mix van 100 ESE espressopads

31,90 € 39,90 € 0,32 € / stuk
Gringo Nordic El Salvador Purple Pacamara 250 g koffiebonen

Gringo Nordic El Salvador Purple Pacamara 250 g koffiebonen

15,90 € 63,60 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

32,90 € 32,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

31,90 € 31,90 € / kg
Niet bevestigd
Beanies Double Chocolate oploskoffie met smaak 50 g

Beanies Double Chocolate oploskoffie met smaak 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

9,90 € 39,60 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Rossa 250 g koffiebonen

Mokaflor Rossa 250 g koffiebonen

8,90 € 35,60 € / kg
Niet bevestigd
Beanies Sweet Cinnamon gearomatiseerde oploskoffie 50 g

Beanies Sweet Cinnamon gearomatiseerde oploskoffie 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Niet bevestigd
Beanies Maple Fudge gearomatiseerde oploskoffie 50 g

Beanies Maple Fudge gearomatiseerde oploskoffie 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Blu 250 g koffiebonen

Mokaflor Blu 250 g koffiebonen

7,90 € 31,60 € / kg
Niet bevestigd
Pera Buon Aroma 1 kg koffiebonen

Pera Buon Aroma 1 kg koffiebonen

24,90 € 24,90 € / kg
Niet bevestigd
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

27,90 € 27,90 € / kg
Niet bevestigd
Miscela d'Oro Gusto Ricco 250 g gemalen koffie

Miscela d'Oro Gusto Ricco 250 g gemalen koffie

6,90 € 27,60 € / kg
Niet bevestigd
Pera Decaffeinato koffiebonen 1 kg

Pera Decaffeinato koffiebonen 1 kg

28,90 € 28,90 € / kg
Niet bevestigd
Aanbieding Mix van 20 ESE-espressopads

Mix van 20 ESE-espressopads

7,90 € 9,90 € 0,40 € / stuk
Mokaflor Nero 1 kg koffiebonen

Mokaflor Nero 1 kg koffiebonen

33,90 € 33,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Oro 1 kg koffiebonen

Mokaflor Oro 1 kg koffiebonen

38,90 € 38,90 € / kg
Niet bevestigd
Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g koffiebonen

16,90 € 67,60 € / kg
Niet bevestigd
Davidoff Origins Brazil oploskoffie 90 g

Davidoff Origins Brazil oploskoffie 90 g

8,90 € 98,89 € / kg
Niet bevestigd
Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g koffiebonen

14,50 € 72,50 € / kg
Niet bevestigd
Jacobs Cappuccino Original oploskoffie 290 g

Jacobs Cappuccino Original oploskoffie 290 g

6,90 € 23,79 € / kg
Niet bevestigd
Mount Hagen Cappuccino Vegan Oploskoffie 225 g Pot

Mount Hagen Cappuccino Vegan Oploskoffie 225 g Pot

7,90 € 35,11 € / kg
2-4 weken
Beanies Choco Hazelnut Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Choco Hazelnut Flavoured Instant Coffee 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Niet bevestigd
Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 500 g

Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 500 g

12,90 € 25,80 € / kg
Niet bevestigd
Starbucks House Blend 200 g gemalen koffie

Starbucks House Blend 200 g gemalen koffie

9,90 € 49,50 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 250 g koffiebonen

Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 250 g koffiebonen

13,90 € 55,60 € / kg
Niet bevestigd
Lucaffé Piccolo & Dolce ESE espressopads 150 stuks

Lucaffé Piccolo & Dolce ESE espressopads 150 stuks

49,90 € 0,33 € / stuk
Niet bevestigd

Koffie

We hebben een brede selectie koffie voor elke smaak, zowel espresso als filterkoffie. Je vindt er uitstekende Italiaanse espresso én vers geroosterde koffie van kleine Scandinavische koffiebranderijen. Ontdek ons assortiment en vind koffie die bij jouw smaak past – bijvoorbeeld biologische koffie, koffie met een gebalanceerd smaakprofiel of Italiaanse espressobonen met een hoog of laag aandeel Arabica.

In de categorie Koffie vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).