Koffie

Filter producten
Speciale aanbiedingen 628 Topverkopers
Aanbieding Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pera Super Crema 1 kg koffiebonen

Pera Super Crema 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Vandaag is het Internationale Koffiedag! Alle koffie met 20% korting in de webshop!
Koop koffie!
Aanbieding Passalacqua Mehari 1 kg koffiebonen

Passalacqua Mehari 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Classic 250 g gemalen koffie

Lucaffé Classic 250 g gemalen koffie

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Paskà 500 g koffiebonen

Caffè Paskà 500 g koffiebonen

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen

Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Brazil 250 g koffiebonen

Crema Brazil 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Gold Vulcan 500 g koffiebonen

Passalacqua Gold Vulcan 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen S Blend Conqueror gemalen Vietnamese koffie 500 g

Trung Nguyen S Blend Conqueror gemalen Vietnamese koffie 500 g

6,30 € 7,90 € 12,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Creative 1 gemalen Vietnamese koffie 250 g

Trung Nguyen Creative 1 gemalen Vietnamese koffie 250 g

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
Op voorraad
Crema’s eigen koffie
Crema’s eigen koffie
Ontdek ons assortiment
Aanbieding Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Perfetto Moka Classico gemalen koffie 250 g

Bialetti Perfetto Moka Classico gemalen koffie 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema House Blend 250 g koffiebonen

Crema House Blend 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Classic 1 kg koffiebonen

Lucaffé Classic 1 kg koffiebonen

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Gourmet Blend gemalen Vietnamese koffie 500 g

Trung Nguyen Gourmet Blend gemalen Vietnamese koffie 500 g

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Royalty Blend 250 g koffiebonen

Crema Royalty Blend 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Mehari 250 g gemalen koffie

Passalacqua Mehari 250 g gemalen koffie

6,30 € 7,90 € 25,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Espresso Bar 1 kg koffiebonen

Lucaffé Espresso Bar 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Beanies Variety Pack gearomatiseerde oploskoffie, 10 sticks

Beanies Variety Pack gearomatiseerde oploskoffie, 10 sticks

5,50 € 6,90 € 220,00 € / kg
Op voorraad
Mokaflor – kwaliteitskoffie uit Florence
Mokaflor – kwaliteitskoffie uit Florence
Bekijk het assortiment
Aanbieding Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone gemalen koffie met smaak 250 g
Aanbieding Beanies Pumpkin Spice gearomatiseerde oploskoffie 50 g

Beanies Pumpkin Spice gearomatiseerde oploskoffie 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g koffiebonen

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g koffiebonen
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g koffiebonen

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g koffiebonen

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g koffiebonen

Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Habanera Nespresso-compatibele koffiecapsules 25 st.

Passalacqua Habanera Nespresso-compatibele koffiecapsules 25 st.

15,10 € 18,90 € 0,60 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Elmir Nespresso-compatibele koffiecapsules 100 st.

Passalacqua Elmir Nespresso-compatibele koffiecapsules 100 st.

39,90 € 49,90 € 0,40 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g koffiebonen

18,30 € 22,90 € 73,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g koffiebonen

19,10 € 23,90 € 76,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g koffiebonen

16,70 € 20,90 € 66,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi 100% Arabica gemalen koffie 250 g blik

Caffè Boasi 100% Arabica gemalen koffie 250 g blik

5,00 € 6,20 € 20,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Gran Caffè Delicato gemalen koffie 250 g

Caffè Boasi Gran Caffè Delicato gemalen koffie 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso gemalen koffie 250 g

Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso gemalen koffie 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi 100% Arabica gemalen koffie 250 g

Caffè Boasi 100% Arabica gemalen koffie 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Gran Caffè 1 kg koffiebonen

Caffè Boasi Gran Caffè 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Gran Crema 1 kg koffiebonen

Caffè Boasi Gran Crema 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Bio biologische koffie 500 g koffiebonen

Caffè Boasi Bio biologische koffie 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g koffiebonen

12,20 € 15,20 € 61,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g koffiebonen

9,80 € 12,20 € 49,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g koffiebonen

13,00 € 16,20 € 65,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g koffiebonen

9,00 € 11,20 € 45,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Poker Decaffeinato E.S.E. Espresso Pods 50 pcs

Caffè Boasi Poker Decaffeinato E.S.E. Espresso Pods 50 pcs

11,90 € 14,90 € 0,24 € / stuk
Op voorraad

Koffie

We hebben een brede selectie koffie voor elke smaak, zowel espresso als filterkoffie. Je vindt er uitstekende Italiaanse espresso én vers geroosterde koffie van kleine Scandinavische koffiebranderijen. Ontdek ons assortiment en vind koffie die bij jouw smaak past – bijvoorbeeld biologische koffie, koffie met een gebalanceerd smaakprofiel of Italiaanse espressobonen met een hoog of laag aandeel Arabica.

In de categorie Koffie vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).