Valentijnsdag

Hot chocolate - an indulgent frothy and chocolatey drink
Inspiratie & gidsen

Hot chocolate - an indulgent frothy and chocolatey drink

With a rich chocolate sauce or high quality cocoa powder and flavoured syrup you'll prepare delicious chocolate drinks. Use a milk frother for a luscious creamy texture.

Lees meer
Filter producten
Speciale aanbiedingen 6 Topverkopers
Maison Routin 1883 aardbeiensaus 500 ml

Maison Routin 1883 aardbeiensaus 500 ml

12,90 € 25,80 € / l
Op voorraad
Origami Dripper M, rood

Origami Dripper M, rood

34,90 €
Op voorraad
Origami Dripper M, mat roze

Origami Dripper M, mat roze

34,90 €
Op voorraad
Pantone Tea Cup, lichtroze 182

Pantone Tea Cup, lichtroze 182

23,90 €
Op voorraad
Pantone Mug, lichtpaars 257

Pantone Mug, lichtpaars 257

19,90 €
Op voorraad
Hygge Organic Cocoa Hazelnut chocoladedrankpoeder 250 g

Hygge Organic Cocoa Hazelnut chocoladedrankpoeder 250 g

13,90 € 55,60 € / kg
Op voorraad
Topverkoper Pantone Mok, rood 2035

Pantone Mok, rood 2035

19,90 €
Op voorraad
Origami Dripper S, mat beige

Origami Dripper S, mat beige

32,90 €
Op voorraad
Origami Dripper S, roze

Origami Dripper S, roze

32,90 €
Op voorraad
Origami Aroma Mug, roze

Origami Aroma Mug, roze

24,90 €
Op voorraad
Maison Routin 1883 Rose siroop 1000 ml

Maison Routin 1883 Rose siroop 1000 ml

19,90 € 19,90 € / l
Op voorraad
Teministeriet Moomin Rooibos Red Berries losse thee 100 g

Teministeriet Moomin Rooibos Red Berries losse thee 100 g

17,90 € 179,00 € / kg
Op voorraad
Teministeriet Moomin Black Tea Mulberry losse thee 100 g

Teministeriet Moomin Black Tea Mulberry losse thee 100 g

17,90 € 179,00 € / kg
Op voorraad
Teministeriet Moomin Green Tea Bilberry losse thee 100 g

Teministeriet Moomin Green Tea Bilberry losse thee 100 g

17,90 € 179,00 € / kg
Op voorraad
Kouvolan Lakritsi hartvormige marmeladesnoepjes 300 g

Kouvolan Lakritsi hartvormige marmeladesnoepjes 300 g

6,90 € 23,00 € / kg
Op voorraad
Alessi hartvormige koffielepels 4 stuks

Alessi hartvormige koffielepels 4 stuks

29,90 € 7,48 € / stuk
Op voorraad
Alessi Big Love hartvormige ijsscheplepels 4 stuks

Alessi Big Love hartvormige ijsscheplepels 4 stuks

32,90 € 8,23 € / stuk
Op voorraad
Hario matcha-collectieset, roze

Hario matcha-collectieset, roze

92,90 €
Op voorraad
Alessi Pulcina mokapot cadeau set

Alessi Pulcina mokapot cadeau set

109,00 €
Op voorraad
Bundelaanbieding Hario Filter-In Tea Bottle 750 ml + Crema Green Tea Berry Bomb 85 g
AeroPress Clear koffiemaker, rood

AeroPress Clear koffiemaker, rood

57,90 €
Op voorraad
Lékué Iconic Twister ijsvorm

Lékué Iconic Twister ijsvorm

7,90 €
Op voorraad
Lékué ijsvorm voor fruit, rood

Lékué ijsvorm voor fruit, rood

6,90 €
Op voorraad
Ibili ijsvormenset, 8 stuks

Ibili ijsvormenset, 8 stuks

12,90 €
Op voorraad

Valentijnsdag

Verras en verblijd je vriend of vriendin met heerlijke koffie, thee, cacao of snoep! Hier vind je leuke cadeau-ideeën voor Valentijnsdag.

In de categorie Valentijnsdag vindt u artikelen van populaire merken zoals Crema, Gringo Nordic en Barú. De populairste producten op dit moment zijn Crema Royalty Blend 250 g koffiebonen en Gringo Nordic The Sleepy Gringo cafeïnevrij 250 g koffiebonen. Bergstrands Kärlekskaffe gearomatiseerde koffie 250 g gemalen nu in de aanbieding voor 9,40 € (normale prijs 10,90 €).
Valentijnsdag