Topverkopers: Kerstkoffie

Hier ziet u een rangschikking van producten in Kerstkoffie. De rangschikking is gebaseerd op de verkoop tijdens de afgelopen maanden, rekening houdend met de beschikbaarheid.

Bekijk alle producten

2

Burg gearomatiseerde koffie, kaneel 250 g gemalen
7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg

3

Beanies Gingerbread gearomatiseerde oploskoffie 50 g
5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg

4

Beanies Mince Pie Flavoured Instant Coffee 50 g
5,20 € 6,50 € 104,00 € / kg