Topverkopers: Zwarte thee

Hier ziet u een rangschikking van producten in Zwarte thee. De rangschikking is gebaseerd op de verkoop tijdens de afgelopen maanden, rekening houdend met de beschikbaarheid.

Bekijk alle producten

1

Crema Black Tea Pumpkin Chai 100 g
7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg

2

Teapigs English Breakfast 50 theezakjes
19,90 € 0,40 € / stuk

3

Teapigs Earl Grey Strong 50 theezakjes
19,90 € 0,40 € / stuk

4

Crema Black Tea Peachy Mango Papaya 75 g
5,50 € 6,90 € 73,33 € / kg

5

Teapigs Darjeeling Earl Grey 50 theezakjes
19,90 € 0,40 € / stuk

6

Teapigs Chai 50 theezakjes
22,90 € 0,46 € / stuk

7

Crema Black Tea Earl Grey 90 g
6,30 € 7,90 € 70,00 € / kg

8

Crema Zwarte Thee Winter Wonderland 100 g
8,90 € 89,00 € / kg

9

Teapigs Darjeeling Earl Grey 15 theezakjes
6,90 € 0,46 € / stuk

10

Teapigs Earl Grey Strong 15 theezakjes
6,90 € 0,46 € / stuk

11

Teapigs Chai 15 theezakjes
7,90 € 0,53 € / stuk

12

Crema Black Tea English Breakfast 100 g
6,30 € 7,90 € 63,00 € / kg

13

Crema Black Tea Assam 75 g
7,10 € 8,90 € 94,67 € / kg

15

Teapigs English Breakfast 15 theezakjes
7,90 € 0,53 € / stuk

18

Teapigs Earl Grey Strong losse thee 250 g
17,90 € 71,60 € / kg

19

Crema Black Tea Classic Chai 85 g
6,30 € 7,90 € 74,12 € / kg

20

Clipper Organic Earl Grey Tea 20 theezakjes
5,90 € 0,30 € / stuk