Café
Filtrar produtos
748
748 produtos
Oferta especial
Passalacqua Habanera Nespresso-Compatible Coffee Capsules 25 pcs
16,50 €
18,90 €
0,66 € / pc
Em estoque
Oferta especial
Passalacqua Elmir Nespresso-Compatible Coffee Capsules 100 pcs
43,70 €
49,90 €
0,44 € / pc
Em estoque
O café Crema
Descubra a nossa gama
Oferta especial
Bergstrands Moomin Snorkmaiden Dreamy Chocolate Flavoured Coffee 250 g Ground
8,50 €
9,90 €
34,00 € / kg
Em estoque
Oferta especial
Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry Flavoured Coffee 250 g Ground
8,50 €
9,90 €
34,00 € / kg
Em estoque
Oferta especial
Bergstrands Moomin Little My Salted Caramel Flavoured Coffee 250 g Ground
8,50 €
9,90 €
34,00 € / kg
Em estoque
Oferta especial
Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice Flavoured Coffee 250 g Ground
8,50 €
9,90 €
34,00 € / kg
Em estoque
Mokaflor – café de qualidade de Florença
Ver a gamaCafé
We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.
Na categoria Café, você encontrará produtos de marcas populares como Lucaffé, Pera e Passalacqua. Os produtos mais populares no momento são Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans e Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Passalacqua Mehari 1 kg Coffee Beans agora em promoção por 27,90 € (preço normal 31,90 €).