Burg

Burg

Already since 1923 , the coffee shop and Burg family roastery have existed in the beautiful town of Eppendorf, Hamburg.

In 1960 Erich Burg's son Jens took over his father's business. To this day, the Burg coffees are roasted in the Eppendorf shop in the traditional drum roaster from the 50s - following the example of Erich and Jens Burg.

Lees meer
Burg

Categorieën

Aanbieding Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, hazelnoot 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, hazelnoot 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Colombia Excelso cafeïnevrije koffie 250 g koffiebonen

Burg Colombia Excelso cafeïnevrije koffie 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, vanille 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, vanille 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, toffee 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, toffee 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, Irish Cream 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, Irish Cream 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg aromakoffie, Amaretto 250 g gemalen

Burg aromakoffie, Amaretto 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, chocolade 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, chocolade 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, sinaasappel 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, sinaasappel 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, kokos 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, kokos 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, aardbeienroom 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, aardbeienroom 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, chocolade-munt 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, chocolade-munt 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

7,60 € 9,50 € 30,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, tiramisu 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, tiramisu 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, Jamaica Rum 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, Jamaica Rum 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, kaneel 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, kaneel 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, Angel Kisses 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, Angel Kisses 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g koffiebonen

Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g koffiebonen

8,40 € 10,50 € 33,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, Franse nougat 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, Franse nougat 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, chocolade chili 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, chocolade chili 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, geroosterde amandel 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, geroosterde amandel 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg aromakoffie, macadamianoot 250 g gemalen

Burg aromakoffie, macadamianoot 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, chocoladecrème 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, chocoladecrème 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Bittersweet gearomatiseerde koffie, pure chocolade 250 g gemalen

Burg Bittersweet gearomatiseerde koffie, pure chocolade 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg gearomatiseerde koffie, advocaat 250 g gemalen

Burg gearomatiseerde koffie, advocaat 250 g gemalen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad