Espressokoffiebonen

Filter producten
Speciale aanbiedingen 163 Topverkopers
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Exquisit 1 kg koffiebonen

Lucaffé Exquisit 1 kg koffiebonen

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

36,70 € 45,90 € 36,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g koffiebonen
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Colombia 200 g koffiebonen
Aanbieding Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g koffiebonen

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g koffiebonen

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g koffiebonen

13,00 € 16,20 € 26,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Intenso 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Espresso 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Nobile 500 g koffiebonen

MokaSirs Nobile 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Saquella Espresso Dekaf cafeïnevrij 250 g koffiebonen

Saquella Espresso Dekaf cafeïnevrij 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Pera Dolce Aroma 1 kg koffiebonen

Pera Dolce Aroma 1 kg koffiebonen

19,90 € 19,90 € / kg
Niet bevestigd
Crema Espresso 1 kg koffiebonen

Crema Espresso 1 kg koffiebonen

33,90 € 33,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

32,90 € 32,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

31,90 € 31,90 € / kg
Niet bevestigd
Crema Espresso 500 g koffiebonen

Crema Espresso 500 g koffiebonen

17,90 € 35,80 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

9,90 € 39,60 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Rossa 250 g koffiebonen

Mokaflor Rossa 250 g koffiebonen

8,90 € 35,60 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Blu 250 g koffiebonen

Mokaflor Blu 250 g koffiebonen

7,90 € 31,60 € / kg
Niet bevestigd
Gringo Nordic Daily Espresso 500 g koffiebonen

Gringo Nordic Daily Espresso 500 g koffiebonen

19,90 € 39,80 € / kg
Niet bevestigd
Pera Buon Aroma 1 kg koffiebonen

Pera Buon Aroma 1 kg koffiebonen

24,90 € 24,90 € / kg
Niet bevestigd
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

27,90 € 27,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Nero 1 kg koffiebonen

Mokaflor Nero 1 kg koffiebonen

33,90 € 33,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Oro 1 kg koffiebonen

Mokaflor Oro 1 kg koffiebonen

38,90 € 38,90 € / kg
Niet bevestigd
Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 500 g

Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 500 g

12,90 € 25,80 € / kg
Niet bevestigd
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg koffiebonen

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg koffiebonen

28,90 € 28,90 € / kg
1-2 weken
Lucaffé Colombia 500 g koffiebonen

Lucaffé Colombia 500 g koffiebonen

22,90 € 45,80 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg koffiebonen

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg koffiebonen

39,90 € 39,90 € / kg
Niet bevestigd
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

37,90 € 37,90 € / kg
2-4 weken
Mokaflor Nero 250 g koffiebonen

Mokaflor Nero 250 g koffiebonen

9,50 € 38,00 € / kg
Niet bevestigd
Slow Forest Dark Espresso 1 kg Coffee Beans

Slow Forest Dark Espresso 1 kg Coffee Beans

32,90 € 32,90 € / kg
Niet bevestigd
Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g koffiebonen

Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g koffiebonen

10,90 € 43,60 € / kg
Niet bevestigd
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g koffiebonen

13,50 € 27,00 € / kg
Niet bevestigd
Starbucks Espresso Roast 200 g koffiebonen

Starbucks Espresso Roast 200 g koffiebonen

9,90 € 49,50 € / kg
Niet bevestigd
Mokambo Oro 1 kg koffiebonen

Mokambo Oro 1 kg koffiebonen

34,20 € 34,20 € / kg
Niet bevestigd
Mokambo Rossa 1 kg koffiebonen

Mokambo Rossa 1 kg koffiebonen

28,90 € 28,90 € / kg
Niet bevestigd

Espressokoffiebonen

Hier vind je koffiebonen die het beste tot hun recht komen als espresso. De koffies zijn ontwikkeld voor espressobereiding, waarbij de koffie onder druk wordt gezet met een espressomachine, een volautomatische koffiemachine of in een mokkapot.

In de categorie Espressokoffiebonen vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).