Koffie

Filter producten
Speciale aanbiedingen 623 Topverkopers
Aanbieding Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Cremador 250 g gemalen koffie voor espressomachines

Passalacqua Cremador 250 g gemalen koffie voor espressomachines

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

36,70 € 45,90 € 36,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g koffiebonen
Aanbieding Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Davidoff Decaf Elegant oploskoffie cafeïnevrij 100 g

Davidoff Decaf Elegant oploskoffie cafeïnevrij 100 g

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Perfetto Moka Cocco gearomatiseerde gemalen koffie 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cocco gearomatiseerde gemalen koffie 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Mymble Lazy Days gemalen koffie 250 g

Bergstrands Mymble Lazy Days gemalen koffie 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Lounge 220 g koffiebonen

Makea Coffee Lounge 220 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Disco 220 g koffiebonen

Makea Coffee Disco 220 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Club 220 g koffiebonen

Makea Coffee Club 220 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g koffiebonen

Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 54,09 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Makea Coffee Caramel Groove 220 g koffiebonen

Makea Coffee Caramel Groove 220 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Little's Creamy Caramel cafeïnevrije oploskoffie 50 g

Little's Creamy Caramel cafeïnevrije oploskoffie 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Little's French Vanilla cafeïnevrije oploskoffie 50 g

Little's French Vanilla cafeïnevrije oploskoffie 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g koffiebonen

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g koffiebonen

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Colombia medium gebrand 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Colombia medium gebrand 200 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lykke Lykkegram Koffiebrief Happiness 30 g

Lykke Lykkegram Koffiebrief Happiness 30 g

3,10 € 3,90 € 103,33 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g koffiebonen

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g koffiebonen

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg koffiebonen

Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg koffiebonen

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije espressopads 150 stuks

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije espressopads 150 stuks

47,90 € 59,90 € 0,32 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg koffiebonen

Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg koffiebonen

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Nescafé Gold Caramel Latte instantkoffie 8 x 17 g

Nescafé Gold Caramel Latte instantkoffie 8 x 17 g

5,50 € 6,90 € 40,44 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Nescafé Vanilla Latte instantkoffie 8 x 17 g

Nescafé Vanilla Latte instantkoffie 8 x 17 g

5,50 € 6,90 € 40,44 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Nescafé Latte instantkoffie 8 x 18 g

Nescafé Latte instantkoffie 8 x 18 g

5,50 € 6,90 € 38,19 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Nescafé 3in1 Creamy Latte instantkoffie 10 x 15 g

Nescafé 3in1 Creamy Latte instantkoffie 10 x 15 g

4,70 € 5,90 € 31,33 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Nescafé Cappuccino instantkoffie 225 g

Nescafé Cappuccino instantkoffie 225 g

7,90 € 9,90 € 35,11 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Löfbergs Decaf cafeïnevrije oploskoffie 80 g

Löfbergs Decaf cafeïnevrije oploskoffie 80 g

8,70 € 10,90 € 108,75 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Löfbergs Fair Fresh biologische instantkoffie 100 g

Löfbergs Fair Fresh biologische instantkoffie 100 g

8,70 € 10,90 € 87,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Löfbergs FTO instant koffiesticks 500 x 2 g

Löfbergs FTO instant koffiesticks 500 x 2 g

151,20 € 189,00 € 0,30 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Clipper Organic No Caf koffie-alternatief 100 g

Clipper Organic No Caf koffie-alternatief 100 g

5,50 € 6,90 € 55,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Clipper Wake Up koffiesurrogaat 125 g

Clipper Wake Up koffiesurrogaat 125 g

6,30 € 7,90 € 50,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Paulig Café Napoli 475 g gemalen koffie

Paulig Café Napoli 475 g gemalen koffie

11,10 € 13,90 € 23,37 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Barleycup Organic Graandrank 100 g

Barleycup Organic Graandrank 100 g

8,70 € 10,90 € 87,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Chikko Not Coffee biologische geroosterde cichorei 130 g

Chikko Not Coffee biologische geroosterde cichorei 130 g

9,50 € 11,90 € 63,33 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Chikko Not Coffee Biologische geroosterde orzo 150 g

Chikko Not Coffee Biologische geroosterde orzo 150 g

7,90 € 9,90 € 52,67 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Chikko Organic Chai Latte Mix drinkpoeder 130 g

Chikko Organic Chai Latte Mix drinkpoeder 130 g

10,30 € 12,90 €
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding ROST Saari donker gebrande filterkoffie 225 g koffiebonen

ROST Saari donker gebrande filterkoffie 225 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Deca Nespresso-compatibele cafeïnevrije koffiecapsules 10 stuks
Aanbieding Löfbergs Kharisma 1 kg koffiebonen

Löfbergs Kharisma 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad

Koffie

We hebben een brede selectie koffie voor elke smaak, zowel espresso als filterkoffie. Je vindt er uitstekende Italiaanse espresso én vers geroosterde koffie van kleine Scandinavische koffiebranderijen. Ontdek ons assortiment en vind koffie die bij jouw smaak past – bijvoorbeeld biologische koffie, koffie met een gebalanceerd smaakprofiel of Italiaanse espressobonen met een hoog of laag aandeel Arabica.

In de categorie Koffie vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).