Keukenapparaten

Aanbieding Wilfa Icy slushmachine FDM1B-TC2000

Wilfa Icy slushmachine FDM1B-TC2000

212,90 € 349,00 €
Op voorraad
Aanbieding Alessi MDL21 Plissé waterkoker met temperatuurregeling 1,7 l, wit
Aanbieding Wilfa Swift RCBL-45BE draagbare blender, beige

Wilfa Swift RCBL-45BE draagbare blender, beige

39,90 € 59,00 €
Op voorraad
Aanbieding Wilfa Probaker keukenmachine KM1B-70, matzwart

Wilfa Probaker keukenmachine KM1B-70, matzwart

699,90 € 899,00 €
Op voorraad
Aanbieding Wilfa Swift RCBL-45W draagbare blender, wit

Wilfa Swift RCBL-45W draagbare blender, wit

39,90 € 59,00 €
Op voorraad
Aanbieding Alessi MG32 elektrische waterkoker 1,5 l, staal/zwart

Alessi MG32 elektrische waterkoker 1,5 l, staal/zwart

289,90 € 319,00 €
Op voorraad
Topverkoper Sage SBL 920 BSS The Super Q blender

Sage SBL 920 BSS The Super Q blender

599,00 €
Op voorraad
Topverkoper Varia AURA Smart Kettle waterkoker 1,5 l, zwart
Topverkoper Fellow Clyde elektrische waterkoker 1,5 l, matzwart
Topverkoper Sage The Smart Scoop BCI600 ijsmachine
Topverkoper Lacor Magic rookpistool voor voedsel en cocktails
Topverkoper Sage The Smart Toast 2-Slice STA825BAL broodrooster
Topverkoper Alessi MDL08 Plissé broodrooster, zwart
Topverkoper Wilfa WM-623 BELL wafelijzer, staal

Wilfa WM-623 BELL wafelijzer, staal

99,90 €
2-3 werkdagen
Topverkoper Wilfa WK-5 elektrische waterkoker

Wilfa WK-5 elektrische waterkoker

34,90 €
Op voorraad
Lacor rookchips, whisky 100 g

Lacor rookchips, whisky 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Sage The Q SBL820SHY blender

Sage The Q SBL820SHY blender

499,00 €
Op voorraad
Lacor rookdeksel 12 cm

Lacor rookdeksel 12 cm

6,90 €
Op voorraad
Lacor rookchips, amandelhout 100 g

Lacor rookchips, amandelhout 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Lacor rookhoutsnippers, olijfhout 100 g

Lacor rookhoutsnippers, olijfhout 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Wilfa CHA TM1-1500S theezetapparaat

Wilfa CHA TM1-1500S theezetapparaat

109,00 €
Op voorraad

Keukenapparaten

In de categorie Keukenapparaten vindt u artikelen van populaire merken zoals Fellow, Hario en Wilfa. De populairste producten op dit moment zijn Fellow Stagg EKG Pro elektrische waterkoker met instelbare temperatuur 900 ml, matzwart en Hario Buono Power Kettle elektrische waterkoker 0,8 l. Wilfa Icy slushmachine FDM1B-TC2000 nu in de aanbieding voor 212,90 € (normale prijs 349,00 €).