Topverkopers: Kerst

Hier ziet u een rangschikking van producten in Kerst. De rangschikking is gebaseerd op de verkoop tijdens de afgelopen maanden, rekening houdend met de beschikbaarheid.

Bekijk alle producten

1

Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g
31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg

3

Monin Gingerbread siroop 700 ml
15,90 € 22,71 € / l

4

Te adventskalender 2026 - 24 x 15 g
29,90 € 83,06 € / kg

8

Monin Cinnamon siroop 250 ml
8,90 € 35,60 € / l

9

Monin Cinnamon siroop 700 ml
15,90 € 22,71 € / l

12

Crema Zwarte Thee Winter Wonderland 100 g
8,90 € 89,00 € / kg

14

Teapigs Chai 15 theezakjes
7,90 € 0,53 € / stuk

15

Monin Spiced Red Berries siroop 700 ml
16,90 € 24,14 € / l

18

Barú Mini Mallows mini marshmallows 220 g
9,90 € 45,00 € / kg

19

Burg gearomatiseerde koffie, kaneel 250 g gemalen
7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg