Topverkopers: Kerst

Hier ziet u een rangschikking van producten in Kerst. De rangschikking is gebaseerd op de verkoop tijdens de afgelopen maanden, rekening houdend met de beschikbaarheid.

Bekijk alle producten

22

Barú Marshmallows melkchocolade 120 g
8,90 € 74,17 € / kg

23

Monin Winter Spice siroop 700 ml
16,90 € 24,14 € / l

24

Modo Chai siroop 750 ml
14,50 € 19,33 € / l

25

Koffiecapsule Adventskalender
29,90 € 39,90 € 1,25 € / stuk

26

Beanies Gingerbread gearomatiseerde oploskoffie 50 g
5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg

28

Crema Black Tea Classic Chai 85 g
7,90 € 92,94 € / kg

36

Haupt Lakrits adventskalender 2026
39,90 € 103,64 € / kg

38

Thee Adventskalender
29,90 € 39,90 € 1,25 € / stuk