Koffie voor koffiemachines

Filter producten
Speciale aanbiedingen 140 Topverkopers
Aanbieding Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g koffiebonen

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 43,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Deciso 500 g koffiebonen

MokaSirs Deciso 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Deciso 1 kg koffiebonen

MokaSirs Deciso 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Nobile 1 kg koffiebonen

MokaSirs Nobile 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Intenso 500 g koffiebonen

MokaSirs Intenso 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Decaffeinato 500 g cafeïnevrije koffiebonen

Lucaffé Decaffeinato 500 g cafeïnevrije koffiebonen

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

7,60 € 9,50 € 30,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g koffiebonen

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Espresso koffiebonen 1 kg

Mövenpick Espresso koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Caffè Crema koffiebonen 1 kg

Mövenpick Caffè Crema koffiebonen 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Pulcinella 700 g koffiebonen

Lucaffé Pulcinella 700 g koffiebonen

19,90 € 24,90 € 28,43 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs D cafeïnevrije 500 g koffiebonen

MokaSirs D cafeïnevrije 500 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 100% Arabica 500 g

Crema Espresso 100% Arabica 500 g

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Gorgona 250 g

Arcaffé Gorgona 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Gorgona 1 kg koffiebonen

Arcaffé Gorgona 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Mokacrema 250 g

Arcaffé Mokacrema 250 g

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Roma 250 g

Arcaffé Roma 250 g

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Pregiato 500 g koffiebonen

MokaSirs Pregiato 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Oro 500 g koffiebonen

MokaSirs Oro 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso 250 g koffiebonen in blik

Miscela d'Oro Espresso 250 g koffiebonen in blik

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg koffiebonen

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pera CremaBar 1 kg koffiebonen

Pera CremaBar 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Exquisit 1 kg koffiebonen

Lucaffé Exquisit 1 kg koffiebonen

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

Puro Fuerte 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

Passalacqua Moana 1 kg koffiebonen

36,70 € 45,90 € 36,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

Segafredo Espresso Casa 1 kg koffiebonen

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g koffiebonen

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g koffiebonen

13,00 € 16,20 € 26,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Intenso 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Espresso 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Jacobs Barista Crema 1 kg koffiebonen

Jacobs Barista Crema 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Nobile 500 g koffiebonen

MokaSirs Nobile 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Saquella Espresso Dekaf cafeïnevrij 250 g koffiebonen

Saquella Espresso Dekaf cafeïnevrij 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Pera Dolce Aroma 1 kg koffiebonen

Pera Dolce Aroma 1 kg koffiebonen

19,90 € 19,90 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

Mokaflor Blu 1 kg koffiebonen

31,90 € 31,90 € / kg
Niet bevestigd
Crema Espresso 500 g koffiebonen

Crema Espresso 500 g koffiebonen

17,90 € 35,80 € / kg
Niet bevestigd
Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

Mokaflor Oro 250 g koffiebonen

9,90 € 39,60 € / kg
Niet bevestigd

Koffie voor koffiemachines

Hier vind je koffiebonen die geschikt zijn voor volautomatische koffiemachines. Koffiemachines die met één druk op de knop een kop koffie zetten, hele koffiebonen malen en de koffie extraheren op een manier die vergelijkbaar is met de espressomethode. Voor espresso bedoelde koffiebonen zijn hier perfect voor.

In de categorie Koffie voor koffiemachines vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).
Koffie voor koffiemachines