Koffie voor filterkoffiezetapparaten

Filter producten
Speciale aanbiedingen 124 Topverkopers
Aanbieding Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen

Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Brazil 250 g koffiebonen

Crema Brazil 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen S Blend Conqueror gemalen Vietnamese koffie 500 g

Trung Nguyen S Blend Conqueror gemalen Vietnamese koffie 500 g

6,30 € 7,90 € 12,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Creative 1 gemalen Vietnamese koffie 250 g

Trung Nguyen Creative 1 gemalen Vietnamese koffie 250 g

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

Burg 2026 koffie adventskalender 24 x 15 g

31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema House Blend 250 g koffiebonen

Crema House Blend 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Royalty Blend 250 g koffiebonen

Crema Royalty Blend 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Gourmet Blend gemalen Vietnamese koffie 500 g

Trung Nguyen Gourmet Blend gemalen Vietnamese koffie 500 g

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Indonesia 250 g koffiebonen

Crema Indonesia 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema French Roast 250 g koffiebonen

Crema French Roast 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Irish Cream gearomatiseerde koffie 250 g gemalen koffie

Bergstrands Irish Cream gearomatiseerde koffie 250 g gemalen koffie

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Decaffeinato 700 g cafeïnevrije koffiebonen

Lucaffé Decaffeinato 700 g cafeïnevrije koffiebonen

25,50 € 31,90 € 36,43 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Creative 3 gemalen Vietnamese koffie 250 g

Trung Nguyen Creative 3 gemalen Vietnamese koffie 250 g

6,30 € 7,90 € 25,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Moomin Snorkmaiden Dreamy Chocolate gearomatiseerde koffie 250 g gemalen
Aanbieding Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry gearomatiseerde koffie 250 g gemalen
Aanbieding Crema Brazil 500 g koffiebonen

Crema Brazil 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Moomin Little My Salted Caramel gearomatiseerde koffie 250 g gemalen
Aanbieding Crema India Monsooned Malabar 250 g koffiebonen

Crema India Monsooned Malabar 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Ethiopia Sidamo 500 g koffiebonen

Crema Ethiopia Sidamo 500 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Salted Caramel gearomatiseerde koffie 250 g gemalen

Bergstrands Salted Caramel gearomatiseerde koffie 250 g gemalen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Fika 500 g koffiebonen

Johan & Nyström Fika 500 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Royalty Blend 500 g koffiebonen

Crema Royalty Blend 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Snufkin Hazelnut gearomatiseerde koffie 250 g gemalen

Bergstrands Snufkin Hazelnut gearomatiseerde koffie 250 g gemalen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Creative 5 gemalen Vietnamese koffie 250 g

Trung Nguyen Creative 5 gemalen Vietnamese koffie 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Creative 2 gemalen Vietnamese koffie 250 g

Trung Nguyen Creative 2 gemalen Vietnamese koffie 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema House Blend 500 g koffiebonen

Crema House Blend 500 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g koffiebonen

Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Premium Blend gemalen Vietnamese koffie 425 g blik

Trung Nguyen Premium Blend gemalen Vietnamese koffie 425 g blik

13,50 € 16,90 € 31,76 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema India Monsooned Malabar 1 kg koffiebonen

Crema India Monsooned Malabar 1 kg koffiebonen

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema India Monsooned Malabar 500 g koffiebonen

Crema India Monsooned Malabar 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Ethiopia Sidamo 1 kg koffiebonen

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg koffiebonen

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Brazil 1 kg koffiebonen

Crema Brazil 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g koffiebonen

Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Caffè Macinato Tiramisù gearomatiseerde gemalen koffie 250 g
Aanbieding Johan & Nyström Nap Queen cafeïnevrije koffie 250 g koffiebonen

Johan & Nyström Nap Queen cafeïnevrije koffie 250 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g koffiebonen

18,30 € 22,90 € 73,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g koffiebonen

19,10 € 23,90 € 76,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g koffiebonen

Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g koffiebonen

16,70 € 20,90 € 66,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g koffiebonen

13,00 € 16,20 € 65,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g koffiebonen

Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g koffiebonen

9,00 € 11,20 € 45,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g koffiebonen

Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g koffiebonen

12,70 € 15,90 € 50,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g koffiebonen

Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Colombia 225 g koffiebonen

Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Colombia 225 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 70,67 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g koffiebonen

Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g koffiebonen

15,10 € 18,90 € 67,11 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Good Life Coffee  La Catarata Honey, Costa Rica 225 g koffiebonen

Good Life Coffee La Catarata Honey, Costa Rica 225 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 60,00 € / kg
Op voorraad

Koffie voor filterkoffiezetapparaten

Hier vind je koffies die geschikt zijn voor normale filterkoffiezetapparaten. Let op: als je geen koffiemolen hebt, kunnen we veel koffies die als hele bonen worden verkocht kosteloos malen tot de gewenste grofheid. Kies voor filtermaling op de productpagina bij deze koffies.

In de categorie Koffie voor filterkoffiezetapparaten vindt u artikelen van populaire merken zoals Crema, Trung Nguyen en Burg. De populairste producten op dit moment zijn Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen en Crema Brazil 250 g koffiebonen. Crema Ethiopia Sidamo 250 g koffiebonen nu in de aanbieding voor 9,50 € (normale prijs 11,90 €).
Koffie voor filterkoffiezetapparaten