Koffie voor koffiemachines

Filter producten
Speciale aanbiedingen 140 Topverkopers
Aanbieding Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pera Super Crema 1 kg koffiebonen

Pera Super Crema 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Mehari 1 kg koffiebonen

Passalacqua Mehari 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Paskà 500 g koffiebonen

Caffè Paskà 500 g koffiebonen

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Gold Vulcan 500 g koffiebonen

Passalacqua Gold Vulcan 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Classic 1 kg koffiebonen

Lucaffé Classic 1 kg koffiebonen

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Espresso Bar 1 kg koffiebonen

Lucaffé Espresso Bar 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Caffè Boasi Gran Crema 1 kg koffiebonen

Caffè Boasi Gran Crema 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Black Vulcan 500 g koffiebonen

Passalacqua Black Vulcan 500 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Decaffeinato 700 g cafeïnevrije koffiebonen

Lucaffé Decaffeinato 700 g cafeïnevrije koffiebonen

25,50 € 31,90 € 36,43 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema 100 % Robusta 250 g koffiebonen

Crema 100 % Robusta 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 250 g koffiebonen

Crema Espresso 250 g koffiebonen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Cremador 1 kg koffiebonen

Passalacqua Cremador 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Rossa 1 kg koffiebonen

Mokaflor Rossa 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g koffiebonen

Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Caffè Macinato Tiramisù gearomatiseerde gemalen koffie 250 g
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg koffiebonen

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 1 kg koffiebonen

Crema Espresso 1 kg koffiebonen

27,10 € 33,90 € 27,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Classic 250 g koffiebonen

Lucaffé Classic 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

Crema 100 % Robusta 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Decaffeinato 250 g cafeïnevrije koffiebonen

Mokaflor Decaffeinato 250 g cafeïnevrije koffiebonen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g koffiebonen

Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Harem 1 kg koffiebonen

Passalacqua Harem 1 kg koffiebonen

39,90 € 49,90 € 39,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg koffiebonen

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Pregiato 1 kg koffiebonen

MokaSirs Pregiato 1 kg koffiebonen

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Decaffeinato 250 g cafeïnevrije koffiebonen

Lucaffé Decaffeinato 250 g cafeïnevrije koffiebonen

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g koffiebonen

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g koffiebonen

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso koffiebonen 1 kg

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Crema 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 250 g

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 250 g

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lykke Espresso BAM BAM 500 g koffiebonen

Lykke Espresso BAM BAM 500 g koffiebonen

18,30 € 22,90 € 36,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Miscela Napoli 1 kg koffiebonen

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg koffiebonen

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Crema 100 % Robusta 500 g koffiebonen

Crema 100 % Robusta 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Harem 500 g koffiebonen

Passalacqua Harem 500 g koffiebonen

21,50 € 26,90 € 43,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Mexico Plus 1 kg koffiebonen

Passalacqua Mexico Plus 1 kg koffiebonen

35,10 € 43,90 € 35,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg koffiebonen

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding illy Intenso 250 g koffiebonen

illy Intenso 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding illy Classico 250 g koffiebonen

illy Classico 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Oro 1 kg koffiebonen

MokaSirs Oro 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg koffiebonen

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Qualità Oro 500 g koffiebonen

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Bold Statement 250 g koffiebonen

Johan & Nyström Bold Statement 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 19,00 € / kg
Op voorraad

Koffie voor koffiemachines

Hier vind je koffiebonen die geschikt zijn voor volautomatische koffiemachines. Koffiemachines die met één druk op de knop een kop koffie zetten, hele koffiebonen malen en de koffie extraheren op een manier die vergelijkbaar is met de espressomethode. Voor espresso bedoelde koffiebonen zijn hier perfect voor.

In de categorie Koffie voor koffiemachines vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).
Koffie voor koffiemachines