Koffie

Filter producten
Speciale aanbiedingen 623 Topverkopers
Aanbieding Carraro 1927 Cortado Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

Carraro 1927 Cortado Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

4,70 € 5,90 € 0,29 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Honduras Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

Carraro 1927 Honduras Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

4,70 € 5,90 € 0,29 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Ethiopi Dolce Gusto®-compatible koffiecapsules, 16 stuks

Carraro 1927 Ethiopi Dolce Gusto®-compatible koffiecapsules, 16 stuks

5,20 € 6,50 € 0,33 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Brasile Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

Carraro 1927 Brasile Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks

4,40 € 5,50 € 0,28 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Decaffeinato Dolce Gusto® Compatibele Koffiecapsules, 16 stuks
Aanbieding Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks
Aanbieding Carraro 1927 Primo Mattino Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks
Aanbieding Carraro 1927 Crema Espresso Dolce Gusto® compatibele koffiecapsules, 16 stuks
Aanbieding Carraro 1927 Puro Arabica 250 g koffiebonen

Carraro 1927 Puro Arabica 250 g koffiebonen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffe Capraia gemalen koffie 250 g blik

Arcaffe Capraia gemalen koffie 250 g blik

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 250 g gemalen

Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 250 g gemalen

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 1 kg koffiebonen

Arcaffe Kuz cafeïnevrije koffie 1 kg koffiebonen

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g koffiebonen

Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g koffiebonen

Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bergstrands Båtblandning 250 g gemalen koffie

Bergstrands Båtblandning 250 g gemalen koffie

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg koffiebonen

20,70 € 25,90 € 20,70 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Classico 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Classico 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Grower's Cup Colombia FTO Coffeebrewer

Grower's Cup Colombia FTO Coffeebrewer

2,30 € 2,90 € 2,30 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Grower's Cup Guatemala FTO Coffeebrewer

Grower's Cup Guatemala FTO Coffeebrewer

2,30 € 2,90 € 2,30 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Melitta Auslese Klassisch 500 g gemalen koffie

Melitta Auslese Klassisch 500 g gemalen koffie

8,70 € 10,90 € 17,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding J. J. Darboven Idee Kaffee 500 g gemalen koffie

J. J. Darboven Idee Kaffee 500 g gemalen koffie

9,20 € 11,50 € 18,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mövenpick Der Himmlische 500 g gemalen koffie

Mövenpick Der Himmlische 500 g gemalen koffie

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Decaffeinato cafeïnevrije E.S.E. espressopads 18 st.

Mokaflor Decaffeinato cafeïnevrije E.S.E. espressopads 18 st.

7,90 € 9,90 € 0,44 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Gran Crema Forte E.S.E. espressopads 18 stuks

Mokaflor Gran Crema Forte E.S.E. espressopads 18 stuks

7,10 € 8,90 € 0,39 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor 100 % Dolce Arabica E.S.E. espressopads 18 st.

Mokaflor 100 % Dolce Arabica E.S.E. espressopads 18 st.

7,90 € 9,90 € 0,44 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Chai Latte - Dolce Gusto® compatibele capsules 10 st.

Miscela d'Oro Chai Latte - Dolce Gusto® compatibele capsules 10 st.

4,70 € 5,90 € 0,47 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Cioccolata - Dolce Gusto® compatibele warme chocoladecapsules 10 stuks
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Intenso, Dolce Gusto®-compatibele koffiecapsules, 16 st.
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Cremoso, Dolce Gusto®-compatibele koffiecapsules, 16 stuks
Aanbieding Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Mokaflor Gran Crema Forte Nespresso-compatibele koffiecapsules 10 st.

Mokaflor Gran Crema Forte Nespresso-compatibele koffiecapsules 10 st.

3,90 € 4,90 € 0,39 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Lykke Espresso OK CIAO 500 g koffiebonen

Lykke Espresso OK CIAO 500 g koffiebonen

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg koffiebonen

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Saquella NEW Grand Cru Nespresso-compatibele koffiecapsules 30 stuks

Saquella NEW Grand Cru Nespresso-compatibele koffiecapsules 30 stuks

7,90 € 9,90 € 0,26 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Saquella NEW Bella Crema Nespresso-compatibele koffiecapsules 30 stuks

Saquella NEW Bella Crema Nespresso-compatibele koffiecapsules 30 stuks

7,90 € 9,90 € 0,26 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije espressopads 18 stuks

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije espressopads 18 stuks

6,30 € 7,90 € 0,35 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Natura - espressopads 18 stuks

Miscela d'Oro Natura - espressopads 18 stuks

6,80 € 8,50 € 0,38 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso - espressopads 18 stuks

Miscela d'Oro Espresso - espressopads 18 stuks

6,30 € 7,90 € 0,35 € / stuk
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato gemalen cafeïnevrije koffie 250 g blik
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg koffiebonen

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Pera CremaBar 250 g gemalen koffie

Pera CremaBar 250 g gemalen koffie

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema Speciale 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema Speciale 1 kg koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta BellaCrema La Crema 1 kg koffiebonen

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Melitta Barista Espresso 1 kg koffiebonen

Melitta Barista Espresso 1 kg koffiebonen

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Op voorraad

Koffie

We hebben een brede selectie koffie voor elke smaak, zowel espresso als filterkoffie. Je vindt er uitstekende Italiaanse espresso én vers geroosterde koffie van kleine Scandinavische koffiebranderijen. Ontdek ons assortiment en vind koffie die bij jouw smaak past – bijvoorbeeld biologische koffie, koffie met een gebalanceerd smaakprofiel of Italiaanse espressobonen met een hoog of laag aandeel Arabica.

In de categorie Koffie vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).