Keuken

Filter producten
Speciale aanbiedingen 17 Topverkopers
Lacor rookchips, whisky 100 g

Lacor rookchips, whisky 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Lacor rookchips, amandelhout 100 g

Lacor rookchips, amandelhout 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Lacor rookhoutsnippers, olijfhout 100 g

Lacor rookhoutsnippers, olijfhout 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Op voorraad
Ibili ijsvormenset, 8 stuks

Ibili ijsvormenset, 8 stuks

12,90 €
Op voorraad
Modo Laku drop-shotmixer 750 ml

Modo Laku drop-shotmixer 750 ml

14,50 € 19,33 € / l
Op voorraad
ILSA ijsschep

ILSA ijsschep

6,90 €
Op voorraad
Westmark ijsblokjestang

Westmark ijsblokjestang

8,90 €
Op voorraad
Ibili ijsbalvorm set 2 stuks

Ibili ijsbalvorm set 2 stuks

14,90 €
Op voorraad
Wilfa CHA TM1-1500S theezetapparaat

Wilfa CHA TM1-1500S theezetapparaat

109,00 €
Op voorraad
Vacu Vin wijnschenker/aerator

Vacu Vin wijnschenker/aerator

15,90 €
Op voorraad
iSi trechter en zeef

iSi trechter en zeef

69,90 €
Op voorraad
iSi Gourmet Whip sifon 250 ml

iSi Gourmet Whip sifon 250 ml

119,00 €
Op voorraad

Keuken

In de categorie Keuken vindt u artikelen van populaire merken zoals 100% Chef, WeLoc en TightVac. De populairste producten op dit moment zijn 100% Chef mini sprayfles van glas 15 ml en WeLoc bagsealer 15 cm. Fellow Stagg EKG Pro elektrische waterkoker met instelbare temperatuur 900 ml, matzwart nu in de aanbieding voor 179,90 € (normale prijs 229,00 €).