Espressokoffiebonen

Filter producten
Speciale aanbiedingen 163 Topverkopers
Aanbieding illy Classico 250 g koffiebonen

illy Classico 250 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Oro 1 kg koffiebonen

MokaSirs Oro 1 kg koffiebonen

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg koffiebonen

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Espresso House Signature Brew Espresso 500 g koffiebonen

Espresso House Signature Brew Espresso 500 g koffiebonen

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Qualità Oro 500 g koffiebonen

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g koffiebonen

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Puro Arabica 500 g koffiebonen

Carraro 1927 Puro Arabica 500 g koffiebonen

12,70 € 15,90 € 25,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g koffiebonen

Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 19,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g koffiebonen

12,20 € 15,20 € 24,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije koffiebonen 500 g

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije koffiebonen 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Americano Premium Decaf cafeïnevrije koffie, 1 kg koffiebonen
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Vesuvio 1 kg koffiebonen

Passalacqua Vesuvio 1 kg koffiebonen

31,10 € 38,90 € 31,10 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g koffiebonen

Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g koffiebonen

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Dallmayr Crema d’Oro 1 kg koffiebonen

Dallmayr Crema d’Oro 1 kg koffiebonen

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g koffiebonen

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g koffiebonen

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding MokaSirs Intenso 1 kg koffiebonen

MokaSirs Intenso 1 kg koffiebonen

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g koffiebonen

7,60 € 9,50 € 30,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua DeUp cafeïnevrije 500 g koffiebonen

Passalacqua DeUp cafeïnevrije 500 g koffiebonen

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Vietnamese Espresso Coffee Specialist 500 g koffiebonen

Trung Nguyen Vietnamese Espresso Coffee Specialist 500 g koffiebonen

18,30 € 22,90 € 36,60 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g Vietnamese koffiebonen

Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g Vietnamese koffiebonen

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Blucaffé 250 g koffiebonen

Lucaffé Blucaffé 250 g koffiebonen

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato cafeïnevrije koffiebonen 1 kg

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Margo 1 kg

Arcaffé Margo 1 kg

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffé Roma 1 kg

Arcaffé Roma 1 kg

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Blucaffé 700 g koffiebonen

Lucaffé Blucaffé 700 g koffiebonen

39,90 € 49,90 € 57,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg koffiebonen

Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg koffiebonen

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Passalacqua Mexico 1 kg koffiebonen

Passalacqua Mexico 1 kg koffiebonen

33,50 € 41,90 € 33,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Segafredo Selezione Crema 1 kg Koffiebonen

Segafredo Selezione Crema 1 kg Koffiebonen

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg koffiebonen

Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg Coffee Beans

Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg Coffee Beans

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Segafredo Intermezzo 1 kg koffiebonen

Segafredo Intermezzo 1 kg koffiebonen

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffe Elba 250 g koffiebonen

Arcaffe Elba 250 g koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Arcaffe Elba 1 kg koffiebonen

Arcaffe Elba 1 kg koffiebonen

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding ROST cafeïnevrije biologische espresso 225 g koffiebonen

ROST cafeïnevrije biologische espresso 225 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Op voorraad
Aanbieding illy Espresso Decaf 250 g cafeïnevrije koffiebonen

illy Espresso Decaf 250 g cafeïnevrije koffiebonen

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg koffiebonen

Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg koffiebonen

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g koffiebonen

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding ROST Krafti espresso 225 g koffiebonen

ROST Krafti espresso 225 g koffiebonen

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Classic Blend 1 kg koffiebonen

Lucaffé Classic Blend 1 kg koffiebonen

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg koffiebonen

Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Gringo Nordic Senza cafeïnevrije espresso 500 g koffiebonen

Gringo Nordic Senza cafeïnevrije espresso 500 g koffiebonen

21,50 € 26,90 € 43,00 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg koffiebonen

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg koffiebonen

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g koffiebonen

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g koffiebonen

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
Op voorraad
Aanbieding Carraro 1927 Puro Arabica 250 g koffiebonen

Carraro 1927 Puro Arabica 250 g koffiebonen

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Op voorraad

Espressokoffiebonen

Hier vind je koffiebonen die het beste tot hun recht komen als espresso. De koffies zijn ontwikkeld voor espressobereiding, waarbij de koffie onder druk wordt gezet met een espressomachine, een volautomatische koffiemachine of in een mokkapot.

In de categorie Espressokoffiebonen vindt u artikelen van populaire merken zoals Lucaffé, Pera en Passalacqua. De populairste producten op dit moment zijn Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen en Pera Super Crema 1 kg koffiebonen. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg koffiebonen nu in de aanbieding voor 23,10 € (normale prijs 28,90 €).