Espoon Kahvipaahtimo
Espoo Coffee Roastery was born out of love and passion for coffee. The coffees are roasted and packaged by hand in Suomenoja, Espoo, and every coffee undergoes a careful tasting process before being sold.
Categorías
11
11 productos
Nuevo
Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 50 g granos de café
39,90 €
798,00 € / kg
En stock
Nuevo
Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 100 g granos de café
59,90 €
599,00 € / kg
En stock
Nuevo
Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g granos de café
25,90 €
129,50 € / kg
En stock