Barware

View all

Categories

Top sellers

View all

1

Fee Brothers Fee Foam Cocktail Foamee 150 ml

Fee Brothers Fee Foam Cocktail Foamee 150 ml

19,90 € 132,67 € / l
In stock

2

Monin Pure Cane Sugar Syrup 700 ml

Monin Pure Cane Sugar Syrup 700 ml

13,90 € 19,86 € / l
In stock

3

Frothee Creamy Head For Cocktails 237 ml

Frothee Creamy Head For Cocktails 237 ml

14,90 € 62,87 € / l
In stock

5

iSi Gourmet Whip 500 ml

iSi Gourmet Whip 500 ml

139,00 €
In stock

6

Vacu Vin Wine Stopper 2 pcs

Vacu Vin Wine Stopper 2 pcs

9,90 €
In stock

10

Monin Piña Colada Cocktail Mixer 1 l

Monin Piña Colada Cocktail Mixer 1 l

15,90 € 15,90 € / l
In stock

New arrivals

View all

Barware

Here you will find wine and bar accessories for serving and enjoying wine, beer and cocktails. We accessories like wine savers, corkscrews, syphons and other bar items.

Under the Barware category you'll find items from popular brands like Fee Brothers, Monin and Frothee. The most popular products right now are Fee Brothers Fee Foam Cocktail Foamee 150 ml and Monin Pure Cane Sugar Syrup 700 ml. Alessi Anna G. Corkscrew, Liquid now on sale for 79,90 € (regular price 95,00 €).